אודות

 

אודות שקדי קפיטל

ירון שקדי, 48, מנהל תיקי השקעות מזה 14 שנים ומתמחה בניהול תיקי השקעות סולידיים מבוססי אגרות חוב. ניסיונו רב השנים בתחום הופך אותו לאחד מאנשי המקצוע המוערכים בשוק. בתפקידו הקודם, כיהן ירון שקדי כראש דסק ארה"ב ומנהל מחלקת המחקר של חברת הברוקרים הבינ"ל –'CAMALIA CAPITAL MARKET', לשעבר חברה בת של בנק ספרא, קודם לכן, שימש ירון שקדי, כמנהל חדר המסחר וראש הדסק לניירות ערך זרים בבית ההשקעות קואטרו. חלק מעבודות המחקר של ירון שקדי מפורסמות מזה 10 שנים במדיומים פיננסים מובילים בישראל ובראשם THEMARKER, בו הוא כותב באופן קבוע. לסירוגין הופיע בתכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10.

לחברה רישיון לניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לני"ע בישראל והיא רשומה כחברה מנהלת ומשווקת.  החברה עומדת תחת כל הדרישות לביטוח והון עצמי על פי חוק הייעוץ, שיווק  וניהול תיקי השקעות. החברה מנהלת תיקי השקעות עבור לקוחות פרטים וחברות

במהלך העשור האחרון העלה ירון את ניתוחיו ומחקריו המקצועיים אודות השוק המקומי והגלובאלי בפינה דו שבועית באתר הפיננסי Themarker.com. בשלהי 2007, בשיאו של השוק השוורי, זיהה  את ראשיתו של המשבר הפיננסי, שנקרא אז משבר הסאב – פריים. בסקירותיו לאורך כל 2008 נקט ירון עמדה דפנסיבית ושמרנית חד משמעית והזהיר מפני התרחבות המשבר לבועת אשראי והתפשטותו לרבדים נוספים בכלכלה ובתעשייה העולמית, כפי שאכן קרה. בשיא המשבר, פברואר 2009, החליט להקים את שקדי שוקי הון, כבוטיק השקעות, אשר יהווה אלטרנטיבה אל מול הגופים הגדולים במשק. במהלך 2016 זיהה את התפרצות החדשנות הטכנולוגית לתוך חיינו ופיתח את גישת ה'דור החמישי' (5G) בהשקעות GROWTH – ניתוב השקעות לאפיק הטכנולוגי, אשר יהווה את הבסיס, והקטר הכלכלי/פיננסי של הדור הבא.

 

בניית תיק השקעות אישי 'TAILOR MADE'

בניית תיק השקעות אישי המותאם לצורכי הלקוח. בניית התיק מבוצעת לאחר ניתוח עמוק של תנאי השוק. אנו לא משקיעים את כספי לקוחותינו בנכסים ספקולטיביים ולא נכנסים להרפתקאות. במציאות הנוכחית יש לא מעט הזדמנויות ולצידנו עומדים הכלים שפותחו על ידנו כמו גם היצירתיות והגמישות שאין לאחרים. שקדי קפיטל רשומה כחברה מנהלת ומשווקת.

פרופיל השקעות מרכזי

"מטרתנו היא ניהול תיקי השקעות, תוך שמירה (WEALTH PRESERVING) והגדלת הערך וההון העצמי, של כלל לקוחותינו." שקדי שוקי הון מנוהלת כבוטיק השקעות ייחודי ומקפידה ביותר על היחס האישי עם לקוחותיה. אסטרטגיית השקעות מובילה : השקעה טקטית בנכסים בינ"ל דלי סיכון – FIXED INCOME שוק האג"ח הבינ"ל והמקומי.

מחקר וניהול סיכונים

עבודות המחקר שפרסם בשנים האחרונות מנהל ההשקעות הראשי של החברה, ירון שקדי, הולידו גישה רעננה על רקע אי הוודאות השוררת בעולם הפיננסי. המחקר העמוק שמפרסמת החברה בכלי תקשורת שונים בישראל מעיד על גישה שמרנית לצד יצירתיות וחדשנות וכלקוח החברה תוכל ליהנות משקיפות והבנה מלאים אודות תיק ההשקעות שלך.

לאחר קבלת מידע אודות נכסי הלקוח מסייעת החברה בהערכת הסיכונים הטמונים בשווקים הפיננסיים ובבניית המודל הטוב ביותר עבור הלקוח על מנת להגשים יחד את השאיפות הפיננסיות במינימום סיכון ומקסימום תשואה.

תודעת שירות

החברה חרטה על דגלה להעניק שירות מצוין ללקוחותיה. על לקוחות החברה נמנים מאות לקוחות, אשר בחרו בנו לנהל את כספם. אנו נעשה את המרב על מנת לספק כל בקשה תוך התייחסות בכבוד, בהגינות ובשקיפות. אנו מעריכים את האמון אשר הנכם נותנים בנו ונפעל בכל דרך להצדיק אותו. לכל דבר ועניין אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בדרך הנוחה לכם.

  • שירות טלפוני למענה על שאלות, מידע וביצוע פעולות
  • שירותי שיווק בתחום שוק ההון – טלפוני ופרונטאלי
  • עדכון ושינוי פרטים
  • דיוור ישיר מעת לעת בסוגיות שונות
  • דיווחים על-פי צורך ו/או על פי דין
צור קשר עכשיו

על מנת להרכיב עבורכם את תיק ההשקעות המתאים והנכון לכם ביותר, נשמח לתאם לכם פגישה אישית עם מנהל ההשקעות הראשי, מר ירון שקדי, מנכ"ל שקדי  קפיטל

מעבר לסרגל הכלים